Нове на сайті

Header Ads

Королева Йорданії пояснила, скільки витрачає на свій гардероб

Королева Йорданії Ранія
Новий 2019 рік у Йорданії почався з незвичайного офіційної заяви королеви Ранії. Вона пояснила, скільки коштує її одяг.

Як повідомляє видання People, у відповідь на звинувачення блогерів в перевитраті державних грошей на гардероб, офіс 48-річної королеви Йорданії Ранії випустив офіційну заяву на сторінці королеви в facebook, помітивши, що обговорення гардероба в останні роки затьмарило її суспільну роботу.

«Її величність зацікавлена в тому, щоб думка громадськості - позитивна або негативна - грунтувалася на достовірній інформації, ми вирішили уточнити деякі питання, що стосуються гардероба королеви», - сказано в заяві.


Королева Йорданії Ранія
Офіс королеви Ранії зазначив, що блоги в своїх дослідженнях дають роздрібну вартість одягу, що створює «хибне уявлення реальності», оскільки предмети гардероба королівської родини, як правило, взяті в оренду, отримані в подарунок або придбані за зниженими цінами. Більш того, в першу чергу королева обирає наряди йорданських дизайнерів».

«Увага до одягу і витрат дружин лідерів багатьох країнах і звинувачення їх у марнотратстві - виправданому або не виправданому - не нове і історично використовується як інструмент у політичній боротьбі, - сказано в заяві, - Сьогодні ми бачимо, як деякі кола в Йорданії застосовують цей підхід, щоб зобразити Її Величність Королеву далекою від реальності».

Королева Йорданії Ранія
Також в заяві зазначили: «Її Величність в курсі критичних висловлювань на її адресу. Критика є невід'ємною частиною суспільного роботи, королева відповідально і з повагою ставиться до критики і реагує на неї належним чином. Але зараз вона зіткнулася з тим, що на її адресу сиплеться не стільки критика, скільки сфальсифікована інформація і глузування, що, на жаль, суперечить цінностям йорданського суспільства ».
Королева Йорданії Ранія


Королева Ранія одружена з королем Йорданії Абдуллою з 1993 року, нещодавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм сімейний портрет разом з чотирма дітьми, привітаннями та побажаннями на 2019 рік.

Дописати коментар

0 Коментарі